تبلیغات
kimseokjinline - لیگی با ظاهری شیک، اما از درون پوسیده/سازمان بی‌سامان! سه شنبه 12 بهمن 95

لیگی با ظاهری شیک، اما از درون پوسیده/سازمان بی‌سامان! سه شنبه 12 بهمن 95

سه شنبه 12 بهمن 1395 09:45 ق.ظ

 

لیگی با ظاهری شیک، اما از درون پوسیده/سازمان بی‌سامان!

 • لیگی با ظاهری شیک، اما از درون پوسیده/سازمان بی‌سامان!

  لیگی با ظاهری شیک، اما از درون پوسیده/سازمان بی‌سامان!

  لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور امسال یکی از بدترین سال‌های خود را سپری می‌کند و هر روز با حاشیه‌ای جدید روبرو می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین ، از لیگ برتر والیبال امسال چه بگوییم که نگفتن‌مان بهتر است! از تهدید به کناره‌گیری تیم‌ها به دلیل بی‌برنامگی سازمان لیگ بگوییم با از انحلال رسمی تیم‌هایی که دوباره به لیگ برگشتند. البته بی‌پولی هم کمر خیلی از تیم‌ها را شکست، اما ناگهان به صورت خودجوش کمرشان صاف شد و با قدرت به لیگ برگشتند.

  از درگیری بازیکنان، قطع مسابقات، قطع برق سالن‌، درگیری لفظی مربیان و اتفاقات از این دست در لیگ امسال کم نبود. شاید دلیل خیلی از این اتفاقات سازمان لیگ نباشد، اما واقعیت این است که سازمان لیگ با برنامه‌ریزی دقیق و هدفگذاری مشخص می‌توانست مقابل خیلی از این اتفاقات را بگیرد که نگرفت! بازهم بگذریم از مربی خارجی که به دلیل عدم دریافت مطالباتش ایران را ترک کرد و به کشورش بازگشت یا تیمی که برای یک مسابقه تنها با ۷ بازیکن در میدان حاضر می‌شود.

  هر چه به پایان لیگ هم نزدیک می‌شویم این اتفاقات بیشتر و البته عجیب‌تر می‌شود. روزی یک مربی درخواست می‌کند در دیدار تیمش با فلان تیم ماموران ضد دوپینگ بیایند و فردا آن روی سرمربی تیم مقابل می‌گوید هنوز دوپینگی‌های تیم فلان سرمربی را فراموش نکرده‌ایم و چقدر جالب است که حالا ادعای والیبال پاک می‌کند. بگذریم از تیم‌هایی که هیچ شانسی برای رسیدن به پلی‌آف ندارند و کلاً مسابقات را بی‌خیال شده‌اند؛ البته چون والیبال در شهرشان بسیار محبوب است مجبورند بهانه‌های به اصطلاح منطقی بیاورند، مثلا بگویند برای دیدار این هفته آماده بودیم، اما نتوانستیم بلیت پیدا کنیم که راهی شهر میزبان شویم.

  جالب است دیگر، دقیقاً همان هفته‌ای که از رسیدن به پلی‌آف ناامید شدند بلیت هم پیدا نکردند. اصلاً همه فراموش کردند که آنها چندی پیش در پی قطع بازی‌شان به دلیل پرتاب اشیا از سوی تماشاگران‌شان و رای کمیته انضباطی که ۳ بر صفر بازنده کرده بودشان اعلام کردند از لیگ کنار می‌روند! حالا که کمیته تجدید نظر رای به تکرار آن بازی داده توقع می‌رفت آقایان مشکلات مالی را حل کرده و حداقل برای حفظ نظم لیگ و به خاطر دل هواداران‌شان که همیشه از آنها به عنوان سرمایه‌های اصلی خود یاد می‌کنند در تمام مسابقات حضور پیدا کنند.

  حال اینکه در این میان سازمان لیگ چه اقدامی می‌کند هم جالب است؛ آقای رئیس که اغلب جوابگوی خبرنگاران نیست و برخی تصمیماتی که می‌گیرد هم چند روز بعد بنا به دلایل نامشخص تغییر می‌کند. وی بعد از فلان بازی شخصاً تصمیم می‌گیرد تیمی را منحل اعلام کند یا در نقل و انتقالات هم شاهکارهای خاص خودش را دارد که پرداختن به این موضوعات هم زمان مفصلی می‌خواهد.

  خیلی از مربیان و کارشناسان والیبال اعتقاد دارند که لیگ امسال یکی از ‌بی‌نظم‌ترین لیگ‌های چند سال اخیر است و به قول معروف خدا مراحل پلی‌آف را به خیر بگذراند! لیگ امسال ایران تنها ظاهری شیک دارد و از درون پوسیده است و همه امیدوارم این سازمان بی‌سامان زودتر فکری کنند و به سامان برسد، هرچند که با اتفاقاتی که برای داورزنی افتاده و حالا باید سمت او را معاون جدید وزیر ورزش زد تحقق این موضوع شاید کمی سخت باشد./فارس


برچسب ها: لیگی ، با ، ظاهری ، شیک ، اما ، از ، درون ،