تبلیغات
kimseokjinline - سرمربیان و بازیکن های دو تیم پیکان و بانک سرمایه بعد از بازی چه گفتند؟

سرمربیان و بازیکن های دو تیم پیکان و بانک سرمایه بعد از بازی چه گفتند؟

شنبه 16 بهمن 1395 11:54 ق.ظ

 

سرمربیان و بازیکن های دو تیم پیکان و بانک سرمایه بعد از بازی چه گفتند؟

 • سرمربیان و بازیکن های دو تیم پیکان و بانک سرمایه بعد از بازی چه گفتند؟

  سرمربیان و بازیکن های دو تیم پیکان و بانک سرمایه بعد از بازی چه گفتند؟

  دو بازیکن بانک سرمایه و پیمان اکبری با یکدیگر بحث لفظی کردند.

  به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین ، دیدار تیم‌های والیبال پیکان و بانک سرمایه از هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز در خانه والیبال برگزار شد و این دیدار حساس و جذاب با نتیجه ۳ بر ۲ (۲۵-۲۳ ، ۲۸-۳۰ ، ۲۲-۲۵ ، ۲۵-۱۹ ، ۱۵-۱۲) به سود بانکی‌ها به پایان رسید.

  اکبری: وقتی من در تیم ملی بازی می‌کردم غلامی شیر می‌خورد

  پیمان اکبری پس از شکست تیمش مقابل بانک سرمایه در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال گفت: واقعاً برای بازیکنی مثل عادل غلامی متاسفم که می‌گوید مربیان ما چیزی بلد نیستند. وقتی در تیم ملی بازی می‌کردم او هنوز شیر می‌خورد. آنها راهی را می‌روند که ما ۲۰ سال پیش رفتیم. بازیکنی مثل عادل غلامی جایگاه آن را ندارد که از مربیان لیگ برتر انتقاد کند، او باید درس بخواند تا بزرگ شود. بازیکنان بانک سرمایه نباید با این صحبت‌ها پیروزی خود را زیر سوال ببرند.

  وی ادامه داد: باختیم ولی اعتراضی به نتیجه بازی یا مسائل دیگر نداریم. امیدوارم مسئولان فدراسیون سیستم ویدئوچک را ارتقا دهد چون در لیگی مثل ایتالیا هم سیستم ویدئوچک جای داوران خط را کاملا پر کرده است.

  سرمربی تیم پیکان عنوان کرد: در این بازی جواد معنوی‌نژاد را در اختیار نداشتیم و فرهاد نظری افشار هم بیمار بود. من نمی‌خواستم به فرهاد نظری بازی بدهم ولی اساس فعالیت ما کار گروهی است.

  اکبری گفت: متاسفانه هنوز سرنوشت بعضی از تیم‌ها در لیگ مشخص نشده و این یکی از بی‌نظمی‌های لیگ است.

  کارخانه: از اجرای سیستم ویدئوچک رضایت ندارم

  مصطفی کارخانه در مورد پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل پیکان در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال گفت: بازی سخت و سنگینی بود. اینکه بازیکنان ما می‌توانند از چنین دیداری سربلند بیرون بیایند برای ما باعث امیدواری و افتخار است.

  او ادامه داد: بازی دور رفت حساسیت کمی داشت و همین موضوع باعث افت آن شد اما در این بازی توانستیم عملکرد خوبی از خود ارائه دهیم و به جریان بازی برگردیم. تیم بزرگی مثل پیکان را شکست دادیم و از این موضوع بسیار خوشحالم.

  کارخانه در مورد داوری بازی تصریح کرد: راهجردیان جزو داوران درجه یک ما است که عملکرد بسیار خوبی هم در این بازی داشت ولی حساسیت مسابقه بسیار بالا بود.

  سرمربی بانک سرمایه به حضور کولاکوویچ گزینه هدایت تیم ملی والیبال در سالن هم اشاره کرد و اظهار داشت: حضور او در سالن حساسیت بازی را بالاتر برد، چون بازیکنان سعی داشتند توانایی‌های خود را نشان دهند اگر چه همه آنها میدان دیده و حرفه‌ای هستند.

  وی در پایان گفت: از اجرای سیستم ویدئوچک اصلا رضایت ندارم چون هنوز کامل نشده است.

  محمد موسوی:سیستم ویدئوچک شرایط را بدتر کرد

  محمودی: سیستم ویدئوچک محمد موسوی در مورد پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل پیکان، در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال گفت: بازی حساسی بود چون رقیب اصلی ما پیکان است و دیدار این دو تیم همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد.

  وی خاطرنشان کرد: من نمی‌خواهم از مسائل فنی تیم صحبت کنم چون همانطور که دیدید بازی سطح بسیار بالایی داشت. در وهله اول باید به تیم خودمان اشاره کنم که با یک اشتباه داوری کاملاً به هم می‌ریزد. به همین خاطر در درجه اول باید روی تیم خودمان کار کنیم. علاوه بر این سیستم ویدئوچک به جای اینکه اوضاع را بهتر کند شرایط را بدتر کرد. در واقع مسائل حاشیه‌ای کیفیت فنی بازی را کاملا گرفت و لیگ ما به خاطر همین مسائل روز به روز ضعیف‌تر می‌شود.

  موسوی تصریح کرد: یک بازی نباید به خاطر هر اعتراضی، ۳ تا ۵ دقیقه متوقف شود. فدراسیون باید فکری باید به حال این وقفه‌ها و اداره بهتر بازی توسط داوران انجام دهد.

  ملی‌پوش بانک سرمایه در پایان گفت: متاسفانه فقط یک صحنه ویدئوچک از طریق اسکوربورد به نمایش گذاشته شد که متعلق به تیم پیکان بود. باید مجهزتر باشد

  محمودی: سیستم ویدئوچک باید مجهزتر باشد/ امیدوارم مصدومیتم جدی نباشد

  شهرام محمودی در مورد پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل پیکان در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال گفت: بازی زیبا و خوبی بود و فکر می‌کنم مثل دور رفت همه از دیدن آن لذت بردند.

  او اضافه کرد: مسابقه سطح بالایی داشت و همین انتظار هم از این ۲ تیم می‌‌رفت، ولی برخی مشکلات که در هنگام ویدئوچک به وجود آمد باعث وقفه‌هایی در بازی شد. به نظر من سیستم ویدئوچک باید مجهزتر باشد.

  محمودی اظهار داشت: در اواخر ست چهارم دچار مزمن کمر شدم که امیدوارم مشکل خاص و جدی نباشد و به پلی‌آف برسم.


برچسب ها: سرمربیان ، و ، بازیکن ، های ، دو ، تیم ، پیکان ،